KEPENK AÇAN ESNAFA CHP’DEN ZİYARET

CHP 3 Mart 2021 16:43
Videoyu Aç KEPENK AÇAN ESNAFA CHP’DEN ZİYARET
A
a
BAŞKAN TAHİROĞLU: “ESNAF BİR NEBZE DE OLSA NEFES ALABİLDİ”
CHP Yenişehir ilçe örgütü, uzun bir aranın ardından kepenk açan esnafı ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler diledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı açıklamanın ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın paylaştığı risk haritasının ardından birçok ilde kontrollü normalleşmeye dönüldü. O illerden biri de Mersin oldu. Mersin’in Yenişehir ilçesinde ise esnaf kepenk açtı. Dükkanlarını açan esnafa ise CHP’lilerden hayırlı işler ziyareti gerçekleştirildi.
Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, CHP İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, CHP Yenişehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuray Emre, CHP Gençlik Kolları Yenişehir İlçe Başkanı Ayhan Kövenç ve Mahalle Muhtarı Adnan Giray Atilla, İnönü Mahallesi'nde bulunan esnafları ziyaret edilerek talep ve önerileri dinledi.
“ESNAFA DESTEĞE DEVAM EDİLMELİ”
CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu esnaf ziyaretiyle ilgili, “CHP Yenişehir örgütleri olarak kepenk açan esnafımızın kapısını çaldık. Tamamen kontrollü ve bilinçli bir şekilde mekanlar, dükkanlar açılmış. Esnaf çok uzun zaman sonra, bir nebze de olsun nefes alabildi. Tabi esnafa desteklerin, bizce yeterli olmasa da verilmeye devam etmesi gerekiyor. Esnafın yüzü şimdilik biraz da olsa tebessüm halinde, inşallah yüzleri daha da güler. İşler yoluna girer. Biz de CHP olarak her zaman esnafın yanında olmaya, hallerini ve hatırlarını sormaya devam edeceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR