Kendi Tesisimizde Ürettiğimiz Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmalarımıza Hızla Devam Ediyoruz

Mersin 13 Kasım 2020 23:44
Videoyu Aç Kendi Tesisimizde Ürettiğimiz Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmalarımıza Hızla Devam Ediyoruz
A
a
Gülnar Belediyesi mahallelere hizmet götürmeye aralıksız devam ediyor. Gülnar Belediyesi ekiplerimiz tarafından deforme olmuş yollara kilitli parke taşı döşenerek yollar yenileniyor.
Akdeniz Mahallesi Belediye Koop. Yolu Sokakta yollarda kilitli parke döşeme çalışmaları ile vatandaşların toza ve çamura maruz kalması engellendi.
 Gülnar Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR, ilçede yolla ilgili sorun bırakmamak için var gücüyle çalıştıklarını belirterek şunları söyledi: " Merkez ve kırsal mahallelerimizde ulaşım sorunu ve tehlikeler yaşanmaması için yollarda kendi tesisimizde ürettiğimiz parke taşlarının döşeme çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bunun yanında ihtiyaç duyulan yollarda stabilize yol yapım çalışmalarımız da aralıksız devam ediyor. Akdeniz Mahallesi Belediye Koop. Sokakta da yolları kışın çamurdan yazın da tozdan kurtarmak için kilitli parke döşeyerek çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın hizmetine sunduk. Mahalle sakinlerimize daha modern ve daha güvenli ulaşım sağlayabilecekleri yeni yollarına kavuşturduk. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun. İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın mutluluğu için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR