Karıştan’tan Genel başkan Yardımcısı Üstün’e geçmiş olsun mesajı

Gelecek Partisi 8 Aralık 2020 22:46
Videoyu Aç Karıştan’tan Genel başkan Yardımcısı Üstün’e geçmiş olsun mesajı
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, partilerinin Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün'ün Sakarya'daki evine yapılan silahlı saldırıyı kınadı. Karış, “Yapılan saldırı bir nevi partimize de yapılmıştır” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ün Sakarya’daki evine silahlı saldırı gerçekleştirildi. Saldırıda herhangi bir can kaybı ya da yaralanma meydana gelmezken, saldırgan polis tarafından gözaltına alındı. Saldırıya ilişkin yazılı bir açıklama yapan Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, geçmiş olsun dileklerini iletti.

İl Başkanı Karış, “Yapılan saldırıda çok şükür ki istenilen olmadı ve herhangi bir can kaybı ya da yaralanma yaşanmadı. Bir yönden can kaybının yaşanamaması bizleri sevindirirken diğer yandan ise genel başkan yardımcımızı hedef alan böyle bir saldırı hepimizi derinden üzmüştür. Yapılan saldırıyı sadece kişi odaklı değil partimize de yapılmış bir saldırıdır. Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletirken bir daha böyle bir olayın yaşanmasına müsaade edilmemesi temennisinde bulunuyorum. Gereken araştırmalar yapılmalı ve bu olayın arkasında kimlerin olduğu acilen tespit edilmelidir” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR