Karış: “Mübarek Ramazan Bayramı’nı Tebrik Ediyorum”

Gündem 12 Mayıs 2021 12:46
Videoyu Aç Karış: “Mübarek Ramazan Bayramı’nı Tebrik Ediyorum”
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Karış mesajında: “Milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanmalı, özellikle bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.
Ülkesi ve vatanı için canlarını veren şehitlerimizin ailelerine, çocuklarına, kahraman gazilerimize, yetimlerimize her zaman sahip çıkan aziz milletimizin annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi unutmayacağı inancıyla, bayram sevincimizi onlarla paylaşarak birlik ve beraberliğimizi sonsuza dek muhafaza edelim. 
Ne yazık ki gün geçmiyor ki Müslüman kardeşlerimizin çektiği zulmü görmeyelim. Katil İsrail Kudüs’te yine kan döküyor. Orta Doğu’da meydana gelen olayları tüm devletler sadece seyrediyor. Müslüman kardeşlerimizin katledilmesi bizleri derinden yaralıyor. İşgalci İsrail’i Allah’a havale ediyorum. Rabbimden bu mübarek günlerin hürmetine bu vahşetin son bulmasını diliyorum. Pandeminin bitmesi için alınan tedbirler gereği bu yılda bayramı evlerimizde karşılıyoruz. İnşallah tedbirlere riayet edersek bu günlerde geçecektir. Tüm islâm aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR