Mersin

Karaman’dan Akdeniz’e başkan yardımcısı

AK Parti’nin kaybettiği belediyelerdeki kadrolarına, kazandığı belediyelerde kadro açtığı iddia ediliyor. Bu belediyelerden birinin de Akdeniz olduğu iddialar arasında. İddia böyleyken bir başka dikkat çeken konu ise belediye başkan yardımcıları arasında neden güneydoğulu yada doğulu bir belediye başkan yardımcısının olmadığı da konuşulan önemli konular arasında yer alıyor.

Karaman’dan Akdeniz’e başkan yardımcısı

22 Mayıs 2019 13:09
-A

+A

 
 
AK Parti’nin 31 Mart seçimlerinde kaybettiği belediyelerdeki kadrolarına kazandığı başka belediyelerde kadro açtığı konuşuluyor. AK Parti Karaman’da belediye başkanlığını kaybetti AK Parti adayının yüzde 38,41 oy aldığı Karaman’da seçimleri yüzde 39,57 ile MHP’nin adayı kazandı 
 
İddiaya göre; Karaman Belediyesi’ni kaybeden AK Parti’nin şimdi oradaki kadrolara yer arandığı ve belediye başkan yardımcılarından birinin Akdeniz Belediyesinde önemli koltuğa oturtulacak.
Belediyeye yakın çevreler, “Mersin'de o ehliyette insan bulamadılar sanırım” diyerek olaya tepki gösterirken; 2 belediye başkan yardımcısı olan Akdeniz Belediyesinde neden birinin Güneydoğulu olmadığını soruyor.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku