İYi Parti

Karalarbahşiş ve Göktaş Anamur’u Salladı!

İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanımız Mehmet Türe’nin bugünkü adresi Karalarbahşiş ve Göktaş mahalleleri oldu. İlk durağı Karalarbahşiş olan İYİ Parti İlçe Teşkilatı ve Başkan Türe tam kadro mahalleye giriş yaptı. Coşkulu bir kalabalık ile karşılanan Başkan Türe ve ekibi programında halk ile ittifakta olduğunu gösterdi

Karalarbahşiş ve Göktaş Anamur’u Salladı!

7 Mart 2019 11:54
-A

+A

 Karalarbahşiş toplantısında tezahüratlarla ara ara sözü kesilen Başkan Türe konuşmasında yaptığı projeleri anlatarak 10 yılın nasıl geçtiğini özetledi. Planlanan projeleri anlatması ile heyecanlarını gizleyemeyen mahalle sakinleri, müziklere eşlik etmeleriyle ve alkışlarla Başkan Türe’ye tam destek verdiklerini gösterdiler.

 “Anamur Belediyespordan Tam Destek”

Karalarbahşiş programının sonunda ise günün sürprizi Anamur Spor Takımından geldi. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin programına tam kadro katılan takım ve Yörükler Grubu Başkan Türe’ye Anamur Spor atkısı hediye ederek, desteğini gösterdi. Karalarbahşiş Mahallesinden alkışlar ve sloganlar eşliğinde uğurlanan ekibin ikinci adresi Göktaş Mahallesi oldu. Başkan Türe ve ekibi mahalle sakinleri tarafından havai fişek ve konfetilerle karşılandı. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin konuşması burada da gerçekleştirdiği sunumda sık sık alkışlarla kesildi.

 “Belediye’nin Borcu Yoktur”

Yaklaşık bir saat süren sunumunun sonunda Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe son günlerde diğer adaylar tarafından “belediyenin 30 milyon TL borcu var” iddiasına son noktayı koydu. Getirdiği belgeleri canlı yayında halka sunan Türe “ Türkiye’nin en az borcu olan belediye biziz, bizim borcumuz 5 milyon, alacağımız 20 milyon” dedi. Program da Göktaş Mahalle Muhtarı Ali Kiraz, mahalleye yapılan çalışmalar ve faaliyetler için Başkan Türe’ye teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu. Yoğun bir kalabalık, coşku ve heyecanla her iki mahallede de desteklerinin tam olduğunu gören Başkan Türe ve ekibi teşekkür ederek programlarına son verdi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku