Ak Parti

Kahramanlı Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne Aday mı?

Türkiye’de 31 Mart 2019 yılında yapılacak yerel seçimler için siyasi kulisler şimdiden ısınmaya başladı. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayının kim olacağı şimdiden merak konusu. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni bir türlü alamayan Ak Parti bu seçimde kazanmak için çok çalışacağa benziyor. Ak Parti’nin Mersin’de göstereceği adayı bunun için çok önemli.

Kahramanlı Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne Aday mı?

13 Eylül 2018 11:17
-A

+A

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayının kim olacağı şimdiden merak konusu. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni bir türlü alamayan Ak Parti bu seçimde kazanmak için çok çalışacağa benziyor. Ak Parti’nin Mersin’de göstereceği adayı bunun için çok önemli.

AK Parti'den aday adaylığı için sürpriz bir isim Mersin siyasi kulislerinde ve sokaklarında kulaktan kulağa fısıldanıyor. Mersin’in başarılı iş adamı ve 8 yıl Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanlığı yapan Ali Kahramanlı’nın 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı konuşuluyor.

Mersin İdman Yurdu Başkanlığı yaptığı dönemde takımı Süper Lig’e çıkaran, maddi manevi sorunları çözen Ali Kahramanlı’nın, Büyükşehir Belediyesi’ne aday olmasının Mersinliler için önemli bir fırsat olacağı kulislerin ortak fikri. Siyasi kulisleri heyecanlandıran Kahramanlı’nın adaylığının önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniliyor.

Ali KahramanlI 1970’lerde başladığı nakliye hizmetlerine,1992’de Mersin’de Kahramanlı Uluslararası Nakliyat şirketini kurarak Kahramanlı Group’un ilk adımlarını attı. Mersin’de siyasi ve iş çevrelerince tanınan Kahramanlı, halkın da yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku