KADINLARA EVDEN EK GELİR KAZANMA İMKÂNI

Gündem 25 Ekim 2021 18:29
Videoyu Aç KADINLARA EVDEN EK GELİR KAZANMA İMKÂNI
A
a
Kadınlar, Suzan Kuaför sayesinde evden ek gelir elde etmeye, ev bütçesine katkıda bulunmaya devam ediyor.
Suzan Firması, komisyonlu satış vererek kadınlara evden ek gelir sağlama imkânı sunuyor. Kuaför Suzan Sahibi Mustafa İçpınar, Türkiye’de eşi benzeri olmayan bu girişim sayesinde ev kadınlarına destek olup bu ağı genişletmek istediklerini söyledi.
Türkiye pazarında tek olduklarını vurgulayan Mustafa İçpınar, “Temsilci olmak isteyenler isim, soyisim, adres ve mail adreslerini bize iletiyor. Biz de bayi panelini açıp satış gurubunun içerisine alıyoruz. Satış grubunda herhangi bir talebimiz yok. Ürün almak zorunda değilsiniz. Ücret ödemeniz gerekmiyor. Bu ürünleri satarsanız paranızı kazanırsınız. Şayet satamazsanız zaten hiçbir kaybınız yok” bilgisini paylaştı.
“EŞİMİZ BENZERİMİZ YOK”
Suzan kalitesinin tüm Türkiye’de kendini kanıtladığını ifade eden Mustafa İçpınar, “Bizim bir örneğimiz, eşimiz benzerimiz yok. Biz standart satış politikaları ile ilerlemedik. Bir ürünün fotoğrafını çekip satmakla uğraşmadık. Gerçek ürünün nasıl durduğunu müşteriye gerçek mankenler üzerinde çekim yaparak gösterdim. Canlı yayınlarda ürünlerin nasıl takıldığını ve nasıl çıkarıldığını gösterdim. Ürünlerimizin kullanışı da bir hayli kolay” dedi.
“ÜRÜNLERİ SATAMAMANIZ İÇİN HİÇBİR NEDEN YOK”
Son bir yılda 140 bin peruk sattıklarını anlatan Kuaför Suzan Sahibi Mustafa İçpınar, müşteri yelpazesinin çok geniş olduğuna dikkat çekerek, satış temsilcisi olmak isteyen kadınlara “Bu ürünleri satamamanız için hiçbir neden yok. Önemli olan vakit ayırıp, sorulan soruları doğru ve hızlı bir şekilde yanıtlamak. Yanıtlayamadığınız her soru için zaten biz size destek oluyoruz” diye konuştu. 
“HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BEKLEMEYE GEREK YOK”
Mustafa İçpınar, kadınları ilk adımı atmaları için cesaretlendirerek, “Hepimizin hayalleri var ve hayallerimizi gerçekleştirmek için beklemeye gerek yok. Farklı ürünlerle de kendi müşteri kitlenizi oluşturabilirsiniz. Artık piyasa çok değişti. Bugün hepimiz çarşı pazara gidip alışveriş yapmak yerine internet üzerinden online alışveriş yapıyoruz. Bu fırsatı değerlendirin” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR