İYİ PARTİLİ YILDIZLAR’DAN 24 KASIM TEPKİSİ

Gündem 8 Ekim 2021 22:31
Videoyu Aç İYİ PARTİLİ YILDIZLAR’DAN 24 KASIM TEPKİSİ
A
a
“ÖĞRETMENLİĞİN DEĞERİNİ ALAŞAĞI ETTİLER”
İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde saraya gidecek öğretmenler ile ilgili konuştu.
24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili konuşan İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, öğretmenlerin Beştepe’de Erdoğan’ın huzuruna çıkması için sınava tabi tutulacak olmasına tepki gösterdi.
“HUZURUNA ÇIKILMASI GEREKEN KİŞİLER ÖĞRETMENLERDİR”
İYİ Partili Yıldızlar, “Atatürk’ün öğretmenlere verdiği değer, öğretmenler için söylediği sözler ve öğretmenlerin bir ülke için bir nesil için ne anlama geldiğine ilişkin ifadeler ortadayken, öğretmenliğin şimdi değeri alaşağı edilen bir meslek haline gelmesini ibretle izliyoruz. AKP’nin Genel Başkanı ile 24 Kasım’daki programda bir araya gelecek öğretmenler sınava tabi tutulacakmış. Sırf Erdoğan’ın gönlü hoş tutulacak diye öğretmenler 3 ayrı komisyonda önce 15 kişilik komisyonun huzuruna çıkartılacak. Bu öğretmenler yarış atı gibi 3 aşamalı elemede yarıştıktan sonra, Milli Eğitim Bakanlığı’nın aradığı 15 kriteri tutturup daha sonra 100 üzerinden 100 alarak 24 Kasım’da Erdoğan’ın ve yeni Milli Eğitim Bakanının huzuruna çıkacak! Burada şereflendirilmesi gereken ve huzuruna çıkılması gereken kişiler bir partinin genel başkanı değil, öğretmenlerdir!” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR