İYİ Partili Tozoğlu’ndan Büyükşehir’e çağrı:

İYi Parti 7 Eylül 2020 22:37
Videoyu Aç İYİ Partili Tozoğlu’ndan Büyükşehir’e çağrı:
A
a

İYİ Partili Tozoğlu’ndan Büyükşehir’e çağrı:

“ÜSTGEÇİTLERİ BİR AN EVVEL FAALİYETE GEÇİRİN!”

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, Konya Büyükşehir yönetimine “üstgeçit” çağrısında bulundu: “Beklentimiz hem Otogar öncesinde hem de Şehir hastanesi bölgesinde bir an evvel yaya üstgeçitlerinin tamamlanarak faaliyete geçirilmesidir!”

Konya Şehir Hastanesi’nin yer aldığı bölgede yaşanan üstgeçit sıkıntısı her geçen ağırlığını hissettirmeye başladı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu’ndan Büyükşehir yönetimine üstgeçitlerin faaliyete başlaması çağrısı geldi.

İYİ Partili Tozoğlu, “Şehrimizde faaliyete geçen şehir hastanesinin olduğu bölgeye en kısa zamanda yaya üst geçidi yapılmalı ve faaliyete geçirilmelidir. Aksi halde yaşanacak can kayıplarından, kazalardan şehri idare edenler sorumlu olacaktır” dedi. 

“ENDİŞELERİMİZ ARTIYOR, KAZALARA DAVETİYE ÇIKARILIYOR!”

Hastane bölgesine yapılacak üstgeçidin aynı zamanda son teknoloji ile inşa edilmesinin şart olduğuna dikkat çeken İYİ Parti İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, “Ancak neredeyse 4 aydır Otogar öncesi Sanayi bölgesinde bir yaya üst geçidinin belediye tarafından tamamlanamaması, hastane bölgesindeki üst geçidin tamamlanması ile ilgili sürecin çok zaman alacağı konusunda endişelerimizi artırmaktadır. Otogar öncesi Sanayi bölgesi yaya üst geçidi inşasının uzaması bölgede gereksiz bir trafik yoğunluğu oluşturmakta ve kazalara davetiye çıkarmaktadır. Beklentimiz hem Otogar öncesinde hem de Şehir hastanesi bölgesinde bir an evvel yaya üst geçitlerinin tamamlanarak faaliyete geçirilmesidir” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR