İYİ PARTİLİ ÖZBAYRAK’TAN ‘KOCAMAZ’ YORUMU

İYi Parti 4 Ağustos 2019 16:18
Videoyu Aç İYİ PARTİLİ ÖZBAYRAK’TAN ‘KOCAMAZ’ YORUMU
A
a

İyi Parti 4. Olağanüstü Kurultay’ı gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Genel İdare Kurulu üyeleri ve Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri belirlenirken, İyi Parti Mersin İl Başkanı Alican Özbayrak Mersin Siyaset Haber Sitesi Editörüne yaptığı açıklama da “Burhanettin Kocamaz, Genel Başkan Yardımcısı Olabilir”

İyi Parti 4. Olağanüstü Kurultay’ı gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Genel İdare Kurulu üyeleri ve Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri belirlendi. Kurultayı değerlendiren İyi Parti Mersin İl Başkanı Alican Özbayrak, Mersin kamuoyunun merakla beklediği eski Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın Genel Başkan olma yönündeki iddialara da cevap verdi. Kocamaz’ın Genel Merkez’de görev alma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyen İyi Partili Özbayrak, “Olağanüstü Kurultayımızda Genel Başkanımızın bir kararı vardı. Yaklaşık 257 kişi çıktı. Toplam 75 kişi idareye girmiş olacaktı. Delegenin insiyatifiyle birlikte Çok güzel bir seçim yaşandı. Bizler de Mersin olarak, Burhanettin Kocamaz ve Milletvekilimiz Hakan Sıdalı adaydı. Çok güzel bir oy ile ikisi de Genel İdare Kurulu’na girdi” dedi.
 
KOCAMAZ’A GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI  YOLU AÇILDI

Kocamaz’ın 25 yıllık ciddi bir siyasi geçmişe sahip olduğunu söyleyen Özbayrak, “Burhanettin Bey 25 yıllık bir belediye tecrübesine sahip. Türkiye’de bilinen bir isim. Son seçimlerde verdiği mücadele ile birlikte tüm insanların gönlünde taht kurdu. Bundan dolayı kendisi Genel Başkan Yardımcısı da olabilir. Bizim de gönlümüz isteğimiz o yönde. İnşallah bu da önümüzdeki günlerde gerçekleşecek. Bu İyi Parti’nin demokrasi zaferidir. Diğer siyasi partilerde bu yok biliyorsunuz ki. Herşey delegenin idaresine bırakıldı. Tabanın tabanla bütünleşmesi oldu ve çok mutluyuz. Genel Başkanımız bu kurultaydan çok daha güçlü çıktı” şeklinde konuştu.
1000
icon
ali kara 12 Eylül 2019 11:08

alican başkan sen ruşundan vazgeçme hainlerle sofranı paşla dedik ve sonuç istifa ettin sana yakışanı yaptın ama bir soru işareti aldın canın sag olsun

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR