İYi Parti

İYİ PARTİLİ ÖZBAYRAK’TAN ‘KOCAMAZ’ YORUMU

İyi Parti 4. Olağanüstü Kurultay’ı gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Genel İdare Kurulu üyeleri ve Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri belirlenirken, İyi Parti Mersin İl Başkanı Alican Özbayrak Mersin Siyaset Haber Sitesi Editörüne yaptığı açıklama da “Burhanettin Kocamaz, Genel Başkan Yardımcısı Olabilir”

İYİ PARTİLİ ÖZBAYRAK’TAN ‘KOCAMAZ’ YORUMU

4 Ağustos 2019 16:18
-A

+A

İyi Parti 4. Olağanüstü Kurultay’ı gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Genel İdare Kurulu üyeleri ve Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri belirlendi. Kurultayı değerlendiren İyi Parti Mersin İl Başkanı Alican Özbayrak, Mersin kamuoyunun merakla beklediği eski Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın Genel Başkan olma yönündeki iddialara da cevap verdi. Kocamaz’ın Genel Merkez’de görev alma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyen İyi Partili Özbayrak, “Olağanüstü Kurultayımızda Genel Başkanımızın bir kararı vardı. Yaklaşık 257 kişi çıktı. Toplam 75 kişi idareye girmiş olacaktı. Delegenin insiyatifiyle birlikte Çok güzel bir seçim yaşandı. Bizler de Mersin olarak, Burhanettin Kocamaz ve Milletvekilimiz Hakan Sıdalı adaydı. Çok güzel bir oy ile ikisi de Genel İdare Kurulu’na girdi” dedi.
 
KOCAMAZ’A GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI  YOLU AÇILDI

Kocamaz’ın 25 yıllık ciddi bir siyasi geçmişe sahip olduğunu söyleyen Özbayrak, “Burhanettin Bey 25 yıllık bir belediye tecrübesine sahip. Türkiye’de bilinen bir isim. Son seçimlerde verdiği mücadele ile birlikte tüm insanların gönlünde taht kurdu. Bundan dolayı kendisi Genel Başkan Yardımcısı da olabilir. Bizim de gönlümüz isteğimiz o yönde. İnşallah bu da önümüzdeki günlerde gerçekleşecek. Bu İyi Parti’nin demokrasi zaferidir. Diğer siyasi partilerde bu yok biliyorsunuz ki. Herşey delegenin idaresine bırakıldı. Tabanın tabanla bütünleşmesi oldu ve çok mutluyuz. Genel Başkanımız bu kurultaydan çok daha güçlü çıktı” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku