İYİ Partili Ekrem Demir: TÜRKİYE DAHA İYİ OLACAK

İYi Parti 30 Temmuz 2020 11:11
Videoyu Aç İYİ Partili Ekrem Demir: TÜRKİYE DAHA İYİ OLACAK
A
a

İYİ Partili Ekrem Demir: TÜRKİYE DAHA İYİ OLACAK

TÜRKİYE DAHA İYİ OLACAK 

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, bayramlaşırken tedbiri elden bırakmama çağrısı yaparak, "Yaşadığımız süreçte de bayram sevincimiz artarak devam edecek. Ancak yaşadığımız süreçte de bayram sevincimiz artarak devam edecek. Türkiye daha İYİ olacak" mesajı verdi.

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Kurban Bayramını yayınladığı mesajla kutladı.
Bayramların birlik ve beraberliği pekiştirdiğini dile getiren Başkan Demir, Türkiye'de de etkili olan COVİD 19 virüsü nedeniyle tedbirlerin elden bırakılmaması çağrısı yaptığı mesajında, şunları dile getirdi: "Bayramlar dargınlıkların sona erdiği, hoşgörünün çoğaldığı günlerdir. Sevdiklerimizle bayramlaşırken tedbiri elden bırakmayacağız. Ancak yaşadığımız süreçte de bayram sevincimiz artarak devam edecek. Dinimizin, tarihimizin, kültürümüzün, medeniyetimizin simgesi bayramın birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, dostluk ve muhabbetin artmasına, barış, kardeşlik, dayanışmanın çoğalmasına vesile olmasını diliyorum.
Tüm insanlığın; sağlık, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmesini temenni eder; Kurban Bayramınızı kutlarım. Türkiye daha İYİ olacak"
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR