İYi Parti

İYİ Parti Mersin'de iddialı

BEHİÇ ÇELİK'TEN İLK DEĞERLENDİRME

İYİ Parti Mersin'de iddialı

21 Mayıs 2018 18:45
-A

+A

İYİ Parti birinci sıra Mersin milletvekili Behiç Çelik, İYİ Parti'nin Mersin'de iddialı olduğunu belirterek, "Hem parlementoda temsiliyetimizi arttıracağız hem de Cumhurbaşkanlığını kazanacağız" dedi.
 
İYİ Parti birinci sıra miilletvekili adayı Behiç Çelik, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Partisinin iddialı olduğunu dile getiren Çelik, "Listeler açıklandıktan sonra bizim İYİ Parti'nin burada Mersin'de iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Bize düşen görev özellikle parlemento seçimleri yanında Cumhurbaşkanlığı seçimidir. Bu seçimi kazanmamız gerektiğini düşünüyorum. Bizim çalışma yoğunluğumuz vekillikten ziyade İYİ Partililer olarak Cumhurbaşkanlığına yönelik olacak. Hem parlementoda temsiliyetimizi arttıracağız hem de Cumhurbaşkanlığını kazanacağız. Türk milleti adına ülkemizi önümüzdeki yıllarda yöneteceğiz" dedi.
Mersin kamuoyuna iyi dileklerde bulunan Çelik; şöyle devam etti:
"Mersin kamuoyuna şunu demek isterim; Mersin insanının duyarlılığı ve şuuru İYİ Parti'ye olan güveni pekiştirmiş oldu. Bizim İYİ Parti'ye Mersin insanından olan teveccühü 24 Haziran seçimlerinde göreceğiz.  Şimdiden 1 milyon 800 bin insanımıza çok teşekkür ederim. İnşallah diğer partilerlede demokratik ve medeni bir seçim dönemi geçireceğimizi diliyorum."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 578 Oy (%29)

  • HAYIR : 685 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 734 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku