İYİ PARTİ MALATYA KADIN POLİTAKALARI BAŞKANLIĞI, GENÇLERE TABLET HEDİYE ETTİ

İYİ Parti 14 Nisan 2021 22:37
Videoyu Aç İYİ PARTİ MALATYA KADIN POLİTAKALARI BAŞKANLIĞI, GENÇLERE TABLET HEDİYE ETTİ
A
a
Öğrencilerin en büyük ihtiyaçları arasından yer alan tabletler, İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanlığı’nın çalışmalarıyla, Malatyalı gençlere ulaştırıldı.
Pandemi kapsamında alınana önlemlerle eğitim – öğretim canlı dersler yöntemiyle internet üzerinden gerçekleştirilmeye başladı. Bu süreçte öğrencilerin en çok ihtiyacı olan tabletler ise İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanlığı tarafından ihtiyacı olan çocuklara ulaştırıldı. İl Başkanlık binasında gerçekleştirilen dağıtım töreninde öğrenciler tabletlerini alırken, yeni gelen yasaklarla beraber evden çıkamayan öğrencilerinse evlerine tabletler gönderildi.
 Çalışmayla ilgili İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanı Arzu İmik yazılı bir açıklama yaparak, “Öğrencilerimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanlığı olarak bir girişimde bulunduk. Çocuklarımızın eğitimden geri kalmaması bizler için çok önemli. Bugün eğitim alamayan her öğrencimizde geleceğimizden bir günü kaybediyoruz. Biz de bu süreçte elimizden geleni ardımıza koymayacağız. En büyük temennimiz en kısa sürede okul bahçelerinin çocuk sesleriyle dolduğu zamanlara dönmektir” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR