İYİ PARTİ MALATYA GENÇLİK KOLLARI, ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

İYi Parti 24 Kasım 2020 16:29
Videoyu Aç İYİ PARTİ MALATYA GENÇLİK KOLLARI, ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ
A
a
 İYİ Parti Malatya Gençlik Kolları, İYİ Parti İl Başkanlık binasında düzenlenen bir etkinlikte, öğretmenlerle bir araya geldi. Birlikteliğe görüntülü arama ile katılan İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, öğretmenler gününü kutladı.
 Tüm Türkiye’de Öğretmenler Günü olarak kutlanan 24 Kasım’da İYİ Parti Malatya Gençlik Kolları anlamlı bir organizasyona imza attı. İl Başkanlık binasında düzenlenen organizasyonda, gençler öğretmenlerle bir araya gelerek çiçek takdim etti. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen birlikteliğe İYİ Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş görüntülü arama ile katıldı.
“OLAĞAN DIŞI DURUMLAR SİZE OLAN SEVGİMİZE ENGEL OLAMAZ”
 Öğretmenler gününü kutlayan Başkan Sarıbaş, “Öğretmenlik çok kutsal bir meslektir. Bugüne gelmiş her başarılı insanın, yarına yürüyen her başarılı gencin hayatında mutlaka bir öğretmenin izi vardır. Hayatına öğretmen girmemiş bir insanın ne yazık ki başarılı olması çok zor. İşte bu yüzden öğretmenlerimize gereken değeri vermeli ve onlara haklarını teslim etmeliyiz. Bugün burada gerçekleşen güzel etkinlikte maalesef aranızda olamıyorum. Ancak olağan dışı durumlar sizlere olan sevgimize, saygımıza asla engel olamaz. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR