İYi Parti

İYİ Parti Mahalle Toplantı Startını Verdi

Anamur Belediye Başkanı ve İYİ Parti Anamur Belediye Başkan adayı Mehmet Türe Mahalle Toplantıları startını Emirşah Mahallesi ve Akarca Mahallesinde verdi. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin yanı sıra İYİ Parti İlçe Başkanı Erdal Bulut ve Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı mahalle toplantıları deyim yerindeyse adeta şova dönüştü.

İYİ Parti Mahalle Toplantı Startını Verdi

6 Mart 2019 16:44
-A

+A

“Davullu Zurnalı karşılama”

Yüzlerce kişinin katıldığı Emirşah Mahalle toplantısında mahalle sakinleri Başkan Mehmet Türe’ye, davul, zurna, meşale ve sloganlar eşliğinde karşılayarak sürpriz yaptı.


“Şehidi Unutmadı”

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda Emirşahlı Şehidimiz Halis Uysal’ da unutulmadı. Şehitler konusundaki hassasiyeti ile Başkan Türe’nin talimatı açılış konuşmasından önce Emirşahlı Şehit Halis Uysal için dua edildi.


“Proje Sunumu Gerçekleştirdi”

Programı görselli sunumlarla gerçekleştiren Başkan Mehmet Türe ilk etapta 10 yılda gerçekleştirdiği projeleri, devam eden projeleri, planlanan projelerin sunumunu gerçekleştirdi.


“Anamur’un Su Problemi Yok”

Konuşmasına devam Başkan Türe son günlerde adayların gündeminde olan içme suyu konusuna açıklık getirdi. Başkan Mehmet Türe “Anamur’un içme suyu sorunu yok. Yazın kuraklıktan kaynaklı yer altı sularının çekilmesi ile kısa bir süre sorun yaşandı, o süreçte de 5 ayrı kuyudan su çekerek sorunu çözdük. İlçe genelinde ise 228.000 metre içme suyu boru hattı yenilendi. Tabi ki Anamurumuz daha kaliteli bir suyu hak ediyor, o yüzden de Sugözü’nden Anamur’a içme suyu projemiz hazır, yakın zamanda ihaleye çıkacak. “ dedi.


“Anamur Bizi, Biz Anamur’u İYİ Biliriz.”

Sözlerine devam eden Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe konuşmasının sonunda “Sevgili hemşerilerim, ben seçime 3 ay kala takım elbise kravatla gelip düğününüzde, bayramınızda şov yapmıyorum. Ben 10 yıldır, iyi gününüzde kötü gününüzde, düğününüzde, kuran’ınızda hep yanınızda oldum. Anamur’da temas kurmadığım hiçbir vatandaşımız kalmamıştır. Anamur Bizi, Biz Anamur’u İYİ Biliriz.”. 
Ekip yine alkışlar ve sloganlar eşliğinde Emirşah Mahallesinden ayrılarak Akarca Mahallesinde mahalle toplantısı gerçekleştirdi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku