İYİ Parti İl Başkanları Genel Başkan Akşener'i ziyaret etti

İYi Parti 21 Ekim 2020 10:24
Videoyu Aç İYİ Parti İl Başkanları Genel Başkan Akşener'i ziyaret etti
A
a

İYİ Parti İl Başkanları Genel Başkan Akşener'i ziyaret etti

MİLLETİMİZİN UMUDU İYİ PARTİDİR 

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, zor şartlarda kurulan İYİ Parti'nin hızlı yükselişinin birilerini rahatsız ettiğine işaret ederek, " Milletin umudu İYİ Parti hızlı yükselişini sürdürüyor. Fayda sağlamayanlar gölge etmesinler" dedi.

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, parti genel merkezinde, il başkan yardımcıları ve il yöneticilerinden oluşan bir heyet ile genel başkan Meral Akşener'i ve genel başkan yardımcılarını ziyaret ettiklerini bildirdi. İYİ Parti'nin verdiği zor mücadeleyi anımsatan Başkan Tozoğlu, "Partimizin hızlı yükselişi birilerini rahatsız ediyor elbette edecek. Sureti haktan görünenler de zaman içerisinde ortaya çıkıyor. İYİ Parti oldukça zor şartlarda kuruldu. Büyük mücadeleler verildi bedeller ödendi" ifadelerini kullandı.

MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR
Halkın umudunu boşa çıkarmamak için mücadele ettiklerini ifade eden Başkan Gökhan Tozoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: 
" İYİ Parti teşkilatları olarak sahadayız. İnsanımızın partimize artan ilgisini görüyoruz. Milletimizin umudu İYİ Partidir. Allah'ın izniyle bu umudu boşa çıkarmayacağız. Partimizi iktidar, genel başkanımız Sn. Meral Akşener'i cumhurbaşkanı seçtirinceye kadar mücadelemiz eksiksiz devam edecek. Bu yol zor ve zahmetlidir zaman zaman da dikenlidir. Ayağını seven gelmesin. Bu yol mücadele gerektirir, nefesi kesilecek, yorulacak, yılgınlık gösterecek olan kenara geçebilir. Milletin umudu İYİ Parti hızlı yükselişini sürdürüyor. Fayda sağlamayanlar gölge etmesinler, başka ihsan istemeyiz. #milletbiziçağırıyor biz milletimize hizmetkar olacağız."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR