İYİ PARTİ İL BAŞKANI KIZILBOĞA’DAN “DARBE” ÇIKIŞI

İYİ Parti 5 Nisan 2021 13:06
Videoyu Aç İYİ PARTİ İL BAŞKANI KIZILBOĞA’DAN “DARBE” ÇIKIŞI
A
a
“BU AMİRALLER GÖREVDEYKEN 18 ADAMIZ YUNAN TARAFINDAN İŞGAL EDİLDİ SESLERİ ÇIKMADI”,
Emekli 104 amiralin gece yarısı bildirisi ile ilgili bir açıklama yapan İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, “Bu generaller görevdeyken 18 adamız Yunan tarafından işgal edildi sesleri çıkmadı. Bugün siyasete yön vermeye çalışıyorlar. Bunun yeri sandıktır siyasete yön verecek olan Türk milletidir” dedi.
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, 104 emekli amiral tarafından yayınlanan bildirinin ardından sert bir açıklama yaparak tepki gösterdi. Türkiye’de hakim gücün millet olduğunu ifade eden Başkan Kızılboğa, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“KİMSEYE PARMAK SALLAYAMAZSINIZ”
“Bu amiraller görevdeyken 18 adamız Yunan tarafından işgal edildi sesleri çıkmadı. AKP-PKK ile masaya oturdu sesleri çıkmadı. PKK'lı teröristler elini kolunu sallayarak çözüm süreci denilen ihanet sürecinde dolaşırken sesleri çıkmadı. Bunlar bugün siyasete yön vermeye çalışıyorlar. Bunun yeri sandıktır siyasete yön verecek olan Türk milletidir. Bu ülke darbeler ve darbeci zihniyetler yüzünden yanlış kişilerden medet umdu. Bugün böyle saçmalıkların bir daha olmasına izin vermeyeceğiz. Milletin tecellisi, silahtan üstündür. Yaptıkları şeyle Türk siyasetine zarar verdiler ve AKP’ye süre kazandırdılar. Siyaset yapacaksanız parti kurup, siyaset yapın. Bu şekilde kimseye parmak sallayamazsınız.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR