İYİ PARTİ İL BAŞKANI KIZILBOĞA, SEL BASKINI SONRASI ALTYAPIYI İŞARET ETTİ

Siyaset 25 Mart 2021 23:45
Videoyu Aç İYİ PARTİ İL BAŞKANI KIZILBOĞA, SEL BASKINI SONRASI ALTYAPIYI İŞARET ETTİ
A
a
Bingöl’de meydana gelen sel baskını ile ilgili açıklama yapan İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, “Tüm Bingöllü hemşehrilerimize geçmiş olsun. Şehrimizin bu hale gelmesi noktasında altyapıya dikkat edilmeli. Milletvekillerini konuyu Meclise taşımaya davet ediyorum” dedi.
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, sel baskını sonrası bir açıklama yaparak, Milletvekillerinden şehrin altyapısı hakkında Meclise soru önergesi verilmesini istedi. Vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini de ileten Başkan Kızılboğa şu ifadeleri kullandı:
“Tüm Bingöllü hemşehrilerimize geçmiş olsun. Vahim bir felaketi yaşadık. Yağmurun miktarı oldukça yüksekti ama şehrimizin bu hale gelmesi noktasında altyapıya dikkat edilmeli. Uzun yıllardır sorunların farkındayız. Bu sefer ucuz atlattık, can kaybı yaşanmadı. Ama iklimlerin değiştiği bir ortamda bizim de altyapımızın yenilenmesi, değişmesi mecburidir. Bu noktada Bingöllü milletvekillerini konuyu Meclise taşımaya davet ediyorum. Selle tekrar ne zaman karşılaşacağımızı bilmiyoruz. Bir an önce önlemler alınmalı.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR