İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, "Çok çalışacağız! Sizlere gurur duyacağınız bir Türkiye bırakacağız"

İYİ Parti 23 Nisan 2021 16:19
Videoyu Aç İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, "Çok çalışacağız! Sizlere gurur duyacağınız bir Türkiye bırakacağız"
A
a
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajında çocuklara seslenerek, "Geleceğinizi özgürce inşa edeceğiniz bir ülkeniz olması için elimizden geleni var gücümüzle yapacağız" dedi.
Genel Başkan Yardımcısı Yüksel, mesajında, "23 Nisan egemenliğin millete verildiği tarihtir. Gazi Mustafa Kemal  Atatürk de bu tarihi  çocuk bayramı olarak devletimizin ve milletimizin geleceği olan çocuklarımıza armağan etmiştir. Çocuklarımıza mahçubuz.   Türkiye’nin geleceğinin teminatı varlıkları havaya savrulurken, adalet ayaklar altına alınırken ve liyakat tümden ortadan kalkarken iktidarda olan biz değildik. Ama bu bizi sorumluluktan azat etmez. Değil mi ki; çocuklarımızın istikbali üzerinde tepinilirken ayaktaydık, gayret ediyorduk ama binbir oyun bizi oyaladı, evlatlarımızın geleceğini  iştahlı ağızların önünden çekip alamadık henüz. 
Çocuklar!
Emin olun İyiler her zamankinden daha gayretli, daha cesur ve güçlü. Geleceğinizi özgürce inşa edeceğiniz bir ülkeniz olması için elimizden geleni var gücümüzle yapacağız.
Çok çalışacağız!
Sizlere gurur duyacağınız bir Türkiye bırakacağız" ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR