İYİ Parti Edirne İl Teşkilatı’ndan Rize İkizdere Çıkarması

İYİ Parti 20 Mayıs 2021 21:06
Videoyu Aç İYİ Parti Edirne İl Teşkilatı’ndan Rize İkizdere Çıkarması
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Rize İkizderede taş ocağının yapılmak istendiği bölgeyi ziyaret etti. İYİ Parti Edirne İl Başkanı Demir’e anlamlı destek ziyaretinde İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın, İkizdere İlçe Başkanı Ali Aycin, Edirne İl Başkan Yardımcısı Tarık Aldeniz, Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Çağlar Karabıçak eşlik etti.  
Ziyaretlerine ilişkin olarak konuşan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir: “Rize İkizderede taş ocağının yapılmak istendiği bölgeyi İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanımız Prof. Dr. Sayın Mehmet Akalın, İkizdere İlçe Başkanı Sayın Ali Aycin, Edirne İl Başkan Yardımcısı Sayın Tarık Aldeniz, Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sayın Çağlar Karabıçak ile birlikte ziyaret ettik.  
Alanda bizi güler yüzleri ile bekleyen bir avuç cesur yürekli dostlarım Baş, Tüncer ve Tozkoparan ailesi mensupları hanımefendiler ile çok kıymetli gençlerle sohbet ettik. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i merakla bekliyorlar. Dostlarıma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR