İYİ PARTİ'DEN BİNGÖL'E ZİYARET

İYi Parti 10 Aralık 2020 15:37
Videoyu Aç İYİ PARTİ'DEN BİNGÖL'E ZİYARET
A
a
İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale, Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar ve Genel İdare Kurulu Üyesi Cumali Durmuş; Bingöl'ü ziyaret etti.
9-10 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen ziyarette, İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale, Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar ve Genel İdare Kurulu Üyesi Cumali Durmuş'un katılımıyla,İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa ve partililer eşliğinde Bingöl Valiliği, Esnaf Sanatkarlar Odası ve Ticaret Sanayi Odası, Şehit Aileleri ve Ziraat Odası ve  Şehit Belediye Başkanı Hikmet Tekin'in kabri ziyaret edilirken, İl merkezinde esnafla biraraya gelindi. Ziyaret Bingöl'den Muş'a hareketle son buldu.
"BİNGÖL İÇİN ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Ziyaretin ardından İl Teşkilatı'nda istişarede bulunan yetkililer, il merkezinde biraraya geldikleri esnafın sorunlarını dile getirdi. Seçimden, asgari ücrete, parlamenter sistemden , salgın gündemine kadar birçok konuda vatandaşların sorunlarının dinlendiği ve iştisarede bulunulan toplantıda İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa açıklamalarda bulundu. Kızılboğa; " İlimize yaptıkları ziyaretten dolayı Yerel Yönetimler Başkanımız Metin Ergun, Kalkınma Politikaları Başkanımız Ümit Özlale, Edirne Milletvekilimiz Orhan Çakırlar ve Genel İdare Kurulu Üyemiz Cumali Durmuş beyefendilere teşekkürlerimi sunuyorum. Her şeye rağmen halka iç içe olduğumuzu göstermek adına bu ziyaretler önem teşkil etmekte. Bizler her ne olursa olsun her zaman halkın içinde olup, sorunlarını dinleyeceğiz ve çözüm üretmeye çalışacağız. Siyasi politikamız budur. İlimizde de genel olarak kentin sorunları ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için bir araya geldik. Yaşadğımız şehrin sorunlarına çare olmak bizim yükümlülüğümüzdür. Biz de Bingöl için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR