İYİ PARTİ’DE KONYA’NIN KARATAY İLÇE BAŞKANLIĞINA MEHMET UĞUR GETİRİLDİ

İYi Parti 20 Ağustos 2020 16:47
Videoyu Aç İYİ PARTİ’DE KONYA’NIN KARATAY İLÇE BAŞKANLIĞINA MEHMET UĞUR GETİRİLDİ
A
a

İYİ PARTİ’DE KONYA’NIN KARATAY İLÇE BAŞKANLIĞINA MEHMET UĞUR GETİRİLDİ

 Konya’nın Karatay İlçesinde İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevine Mehmet Uğur getirildi. Uğur yetki belgesini Genel Başkan Meral Akşener’den aldı.
 Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarına ara vermeden devam eden İYİ Parti’nin Konya’nın Karatay İlçesinde ilçe başkanlığı görevini, mevcut il yönetiminde görevli, Mehmet Uğur üstlendi. Uğur’un ilçe başkanlığı yetki belgesini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın teslim etti. Akşener ve Aydın, İlçe Başkanı Uğur’a yeni görevinde başarılar diledi. İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu da Uğur’a, yeni görevinde başarılar dilerken birlikte uzun süreler çalışarak iktidar yolunda ilerleyeceklerini dile getirdi. 
  Başkan Tozoğlu, “Yeni İlçe Başkanımız Mehmet Uğur’un partimizdeki önemi çok büyüktür. Kendisinin iktidar yolunda yapacağı çalışmaları için sabırsızlanıyorum. Uzun süreler beraber çalıştık eminim bundan sonra da uzun süreler aynı yolda çalışacağız. Kendisini tebrik ediyorum. Konya’mıza ve Karatay’ımıza hayırlı olsun” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR