İYİ PARTİ ÇANAKKALE İL BAŞKANI SELAHATTİN YILDIZLAR, "Miraç Kandili, Ruhumuzu ve Kalbimizi Aydınlatan Önemli Bir Gece"

İYİ Parti 9 Mart 2021 23:40
Videoyu Aç İYİ PARTİ ÇANAKKALE İL BAŞKANI SELAHATTİN YILDIZLAR, "Miraç Kandili, Ruhumuzu ve Kalbimizi Aydınlatan Önemli Bir Gece"
A
a
İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Başkan Yıldızlar, "Mübarek üç aylar içerisinde yer alan ve içinde birçok ilahi feyz ve bereketi barındıran mübarek Miraç Kandil’ine eriştiğimiz şu günlerde bu anlamlı günün sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
Kandil geceleri, toplumun manevi değerlerinin güç kazandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği müstesna gecelerdir. Miraç Kandili, Yüce Peygamberimiz Hazreti Muhammed (S.A.V)’in hikmet dolu yolculuğunu gerçekleştirdiği ve tüm insanlara Cenabı Hak’tan müjdelerle döndüğü ruhumuzu ve kalbimizi aydınlatan önemli bir gecedir.
Miraç’ın gönül dünyamızı bulandıran tüm kötü hasletlerden bizleri arındırmasını; iç huzurumuzu, muhabbet ve kardeşliğimizi bu kutlu gecenin hürmetine daim kılmasını ve bu mübarek gecenin yüreklerimize ebedi bir diriliş getirmesini diliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle; Tüm İslam aleminin Miraç Kandilini tebrik ediyor, bu mübarek ve anlamlı gecenin, ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olması dileklerimle, mutlu, sağlıklı ve huzurlu günler temenni ediyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR