İşadamı Nadir Emiroğlu’dan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) mesajı

Mersin 14 Haziran 2019 19:46
Videoyu Aç İşadamı Nadir Emiroğlu’dan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) mesajı
A
a

Mersin en başarılı kız yurdu olan Zen Kız Öğrenci Yurdu Yöneticilerinden Nadir Emiroğlu, Yükseköğretim Kurumları sınavına (YKS) girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

15-16 Haziran tarihlerinde  ülkemiz genelinde olduğu gibi, Mersin’imizde de Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yapılacak.
 
Uzun ve yoğun bir tempo ile sınavlara hazırlanan öğrencilerin sakin bir ortamda, huzur ve güven içerisinde sınava girebilmeleri için tüm yurttaşların gürültü yapmamasını rica eden Genç İşadamı Nadir Emiroğlu sözlerini şöyle sürdürdü; “Üniversite dönemi, gençlerimizin eğitim ve sosyal hayatına yön veren en önemli süreçlerden birisidir. Küçük yaşlarda başlayan uzun eğitim maratonu, öğrencilerimizin hayalini kurduğu mesleğe kavuşturacak olan üniversite giriş sınavlarına kadar devam etmektedir.
İnanıyorum ki bütün öğrencilerimiz, eğitim hayatları boyunca edindikleri bilgi ve birikimleri, heyecana ve strese kapılmadan sınava yansıtacak ve hak ettiği başarıya ulaşacaklardır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle Ülkemize ve  milletimize hizmet etmelerini arzu ettiğimiz gençlerimizin, emeklerinin karşılığını almalarını temenni ediyor, eğitim hayatları için önemli bir aşama olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda başarılar diliyorum.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR