İl BAŞKANI MURAT CAYMAZ’DAN GENEL BAŞKAN ALİ BABACAN’A TEŞEKKÜR

Deva Partisi 5 Aralık 2020 16:22
Videoyu Aç İl BAŞKANI MURAT CAYMAZ’DAN GENEL BAŞKAN ALİ BABACAN’A TEŞEKKÜR
A
a
DEVA Partisi Düzce İl Başkanlığı görevine yeniden getirilen Murat Caymaz, parti kongresine katılan Genel Başkan Ali Babacan'a teşekkür etti. Kötü gidişata DEVA olacaklarını belirten Başkan Caymaz, DEVA Partisi'nin umut olduğunu vurguladı.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, Düzce 1. İl Olağan Kongresi’ne katıldı. 
Kongrede yaptığı konuşmada ülkenin kötü gidişatıca vurgu yapan Ali Babacan kurtuluş için DEVA’ya ihtiyaç olduğunu söyledi. Babacan konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi. 
“Bu kurak topraklara damla damla yaydığımız umudu yeşerteceğiz.' demiştik. Bugün 40'ıncı kongremizde umudu büyütüyoruz. Ülkemizin her yerinde filizleniyoruz. Adeta rekor kıran bir hızla ülkemizin her tarafına erişen Demokrasi ve Atılım Partisinin tüm üyelerine ve gönüllülerine bir kez daha selamlarımı gönderiyorum ve teşekkür ediyorum. 9 ay bile olmadan hem de pandemi kısıtlamalarında böylesi bir hızla ülkemizin tüm kılcal damarlarına yayılabilmek, sizlerin fedakarca çalışmasıyla mümkün oldu."

İL BAŞKANI CAYMAZ’DAN ALİ BABACAN’A TEŞEKKÜR
Düzce 1. İl Olağan Konresi’nde tek listeyle gidilen seçimde DEVA Partisi Düzce İl Başkanlığına Murat Ceymaz getirildi. 
DEVA Partisi Düzce 1. İl Olağan Kongresi’nde İl Başkanlığı görevine getirilen Murat Caymaz, Genel Başkan Ali Babacan’a kongreye katılım sağladığı için teşekkür etti. DEVA Partisi’nin Düzce ve Türkiye için tek çıkış yolu olduğunu dile getiren Caymaz “Genel Başkanımız, Düzce’ye gelerek bizleri onurlandırdı. Uzun, zorlu ama aynı zaman da güzel bir yol bizi bekliyor. Düzce’yi ve ülkemizi bu kötü gidişattan hep birlikte çıkaracağız. DEVA Partisi ile birlikte bizleri güzel yarınlar bekliyor” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR