Mersin

İÇPINAR'DAN LÖSEV HAFTASI MESAJI

Kuaför Suzan'ın Sahibi Mustafa İçpınar, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İÇPINAR'DAN LÖSEV HAFTASI MESAJI

8 Kasım 2018 17:12
-A

+A

 
 
Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında açıklamalarda bulunan İçpınar mesajında, bu hastalık hakkında çok araştırma yaptığını ve yakından takip ettiğini anlattı.
 
Halk arasında kan kanseri olarak bilinen löseminin, özellikle çocuklarımızda görülen kanser hastalıklarının %35’ini oluşturduğunu ifade eden İçpınar:
 
"Yarınlarımızın umudu olan çocuklarımızı bu hastalığın pençesine bırakmamak için onların beslenme ve temizliklerine dikkat etmeli, onları sık sık sağlık kontrolünden geçirmeliyiz.
 
 Unutulmamalıdır ki, lösemi hastalığı erken tespiti halinde umutsuz değil, aksine iyi bir tedavi ve moral desteği ile %85 oranında iyileşme sağlanan bir hastalıktır.
 
Biz Kuaför Suzan olarak, konusu kanser olan herşeyi yakından takip etmekte ve her konuda bu tip durumlara destek vermekteyiz. Unutulmamalıdır ki, hayatta sevgi ile iyileşmeyen hiçbirşey yoktur.
 
Bu vesileyle; lösemi tedavisi görmekte olan çocuklarımıza acil şifalar diliyor, anne-babalara çocukları ile beraber sağlık ve huzur dolu hayat geçirmeleri temennisiyle, herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 610 Oy (%29)

  • HAYIR : 716 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 763 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku