Ak Parti

İçimiz AK sevdamız AKdeniz

Mersin’in tanınmış işadamlarından Hüseyin Pala, Akdeniz Belediye Başkan aday adayı olduğunu kendisini sevenlerle paylaştı. “İçimiz AK sevdamız Akdeniz” diyen Pala, Akdeniz’in bambaşka bir ilçe olacağını söyledi.

İçimiz AK sevdamız AKdeniz

8 Eylül 2018 10:50
-A

+A

 
 
AK Partili iş adamı Hüseyin Pala, özellikle sosyal medya üzerinden gelen yoğun isteğe kayıtsız kalmadı ve Akdeniz Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
Pala, açıklamasında; “Kıymetli dostları, kıymetli yol arkadaşlarım, AK Parti, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın liderliğinde Rabbimizin yardımı, milletimizin desteği ile kutlu yürüyüşünü sürdürüyor. 
Bu kutlu davada ben de iş ve siyaset yaşamımdaki birikimim ve tecrübemle Akdeniz’e katkı sağlamak amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde belediye başkan adaylığına talibim.
AK Parti iktidarıyla kabuğunu kırmaya çalışan Akdeniz’i yerel yönetimlerde de AK Parti deneyimiyle buluşturacağız.
Mersin’in en merkezi ve yaşamın aktığı Akdeniz ilçesini AK Belediyecilik hizmetleriyle, hizmette markalaşan belediyecilik anlayışı ile tanışmalı. Heyecanla çıktığım bu yolda desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. İçimiz AK sevdamız Akdeniz” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Sabri yıldız 8 Eylül 2018 22:51

Başarılar dilerim

Cevapla
Levent gedik 8 Eylül 2018 19:20

Helalolsun kardeşim tebrikller başarılar tebrikler başarıların devamını dilerim çalışkan arkadaşım hüseyin pala başarına eminim hakkıyla yaparsın inşlahlah başarılar

Cevapla
Mehmet çaloğlu 8 Eylül 2018 19:15

sonsuza dek seninle yiz Başkanım

Cevapla
Memet EYİLCİM 8 Eylül 2018 16:38

Çok sevindim Rabbim hayırlı uğurlu eylesin.başaracağına inanıyorum.

Cevapla
Bekir Yücel 8 Eylül 2018 16:11

RABBİM YOL AÇIKLIĞI VERSİN

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku