HATAY’DAN ÖZGÜR ÖZEL GEÇTİ ESNAF VE VATANDAŞ DERTLERİNİ CHP’LİLERE ANLATTI

Gündem 4 Eylül 2021 15:43
Videoyu Aç HATAY’DAN ÖZGÜR ÖZEL GEÇTİ ESNAF VE VATANDAŞ DERTLERİNİ CHP’LİLERE ANLATTI
A
a
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Hatay’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’e programında CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, CHP Payas İlçe Başkanı İlter Tellioğlu ve milletvekilleri eşlik etti. 
Özgür Özel, Payas İlçe Başkanı İlter Tellioğlu ve milletvekilleri ile birlikte esnaf ziyaretinde bulunarak, esnafın ve vatandaşların sorunlarını not aldı, çözüm önerilerini paylaştı. Akabinde ilçe muhtarlarıyla bir araya gelerek, sorunları dinleyen CHP’li heyet burada önerileri dinleyerek karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundu. 
“İNSANLARIMIZ DEĞİŞİKLİK İSTİYOR”
Programla ilgili konuşan CHP’li Tellioğlu, “Sayın Özgür Özel, milletvekillerimizin katılımlarıyla gerçekleştirilen program kentimiz ve ilçemiz adına bir hayli verimli oldu. Vatandaşlarımızın, esnafımızın kapısını çaldık. Sorunları, şikâyetleri, istekleri dinledik. Gereken notları hem biz aldık hem de genel merkezimize iletmek üzere Sayın Özgür Özel aldılar. İnsanlarımız yorgun ve bitkin, değişiklik istiyorlar. En kısa zamanda yapılacak erken ya da normal seçimle bu iktidarın gitmesini ve asla geri dönmemesini istiyorlar. Biz de bunun için çalışıyoruz. Çalınmadık kapı bırakmayacağız ve vatandaşımızı aydınlık yarınlara taşıyacağız. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak, vatandaşı yok sayan bu iktidarı sandıkla göndereceğiz. Az kaldı” ifadelerini kullandı.
“KUTUPLAŞIRMAYA İNAT KUCAKLAŞTIRMAYA GELİYORUZ”
CHP’li Özel, Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar'ın ev sahipliğinde ise parti il başkanlığında ülke gündemine ilişkin basın açıklaması düzenleyerek, “İktidar için gün sayıyoruz. Bu ülkede artık iktidar değişecek! Kutuplaştıranlara inat kucaklaştırmaya geliyoruz.” dedi.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı da makamında ziyaret eden CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, son olarak Kumlu ilçesinde halk buluşmasına katılarak Hatay programını tamamladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR