Ak Parti

Hasan Tüzün’den ‘14 Mart Tıp Bayramı’ mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Hasan Tüzün’den ‘14 Mart Tıp Bayramı’ mesajı

14 Mart 2019 11:31
-A

+A

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, yayınladığı mesajda, “Son 17 yıldır başta sağlık olmak üzere tüm alanlarda insan odaklı hizmet verilmeye başlanmış, bunun neticesinde de sağlık hizmetleri vatandaşımızın ayağına kadar getirilmiştir. Sağlık alanına ayrılan bütçeler arttırılmış, aile hekimliği uygulamasına geçilmiş ve sağlık hizmetlerinin kalitesi yükseltilmiştir. Mersin’de eski bir devlet hastanemiz gerek fiziki açıdan gerekse personel anlamında yetersiz bir hastanede sağlık hizmeti verilirken, AK Parti hükümeti ile birlikte bölgenin en yeni, en donanımlı hastanesi unvanını elinde bulunduran Ülkemizin ilk şehir hastanesi ilimizde açılmıştır.
 
17 yılda sağlık alanında nereden nereye dedirtecek çok önemli hizmetler hayata geçirildi” dedi.
 
Bu imkanlar ve güzel tesislerin içerisinde gönül vererek hizmet eden sağlık çalışanlarına yönelik sebebi ve gerekçesi her ne olursa olsun gerçekleştirilen istenmeyen ve kabul edilemez şiddet olaylarını kınadıklarını da ifade eden Meclis Üyesi Hasan Tüzün, insanların hayatlarını kurtarmak için bu kadar büyük fedakarlıklarla gece gündüz demeden gayret gösteren sağlık çalışanlarına böyle bir davranışın sergilenmesinin kesinlikle yanlış ve asla olmaması ve düşünülmemesi gereken bir olay olduğunu belirtti. Şiddetin asla bir hak arama metodu olmadığının da altını çizen Tüzün artık bu tür çağdışı kaba kuvvete dayalı davranış ve hareketlerin son bulmasını temenni etti. 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, “Bu duygu ve düşüncelerle, insan hayatını ve sağlığını her şeyin üstünde tutan, tüm zorluklara rağmen özveri ile çalışmalarını sürdüren hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik eder, selam ve saygılarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku