Ak Parti

Hasan Arslan AK Parti'nin 15.kuruluş yılını kutlad

"14 Ağustos tarihi Türkiye'de bir dönüm noktası" Mersin Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Başkan Yardımcısı Hasan Arslan,"14 Ağustos tarihi Türkiye’de bir dönüm noktasıdır" dedi.

Hasan Arslan AK Parti'nin 15.kuruluş yılını kutlad

14 Ağustos 2016 11:40
-A

+A

ASKON Başkan Yardımcısı Hasan Arslan,AK Parti’nin 15. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.
Arslan mesajında, "14 Ağustos tarihi Türkiye’de bir dönüm noktasıdır. AK Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katmıştır" dedi.
AK Parti'nin milletle kucaklaştığına vurgu yapan Arslan mesajında şu görüşlere yer verdi:
"AK Parti kuruluşundan bugüne Cumhuriyet tarihinde eşine az rastlanır şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletle kucaklaşmıştır ve milletin kendisi olmuştur.Eğitimde, sağlıkta ve ekonomide yapılan tüm reformlar bunun apaçık göstergesidir. Atılan dev atımlar, hiçbir şekilde engellenemeyecektir. Kısa bir süre önce hain FETÖ tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi, milletin demokrasi aşkıyla, milli iradeye sahip çıkmasıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve inançlı duruşuyla, hükümetimizin etkin müdahalesi ile geri püskürtülmüştür. Bundan sonra da hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde kalkınma ve gelişme hamlesi sürdürülecektir. Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan,partinin tüm değerli mensuplarını kutluyor. Bu duygu ve düşüncelerle, AK Parti'nin 15’inci kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku