Hakan Sıdalı İyi Parti 4. Olağanüstü Kurultay’ını Değerlendirdi

İYi Parti 4 Ağustos 2019 18:38
Videoyu Aç Hakan Sıdalı İyi Parti 4. Olağanüstü Kurultay’ını Değerlendirdi
A
a

İyi Parti 4. Olağanüstü Kurultay’ı gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Genel İdare Kurulu üyeleri ve Merkez Disiplin Kurulu üyeleri belirlendi.

Genel İdare Kurulu’na seçilen İYİ Parti Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı,  Mersin Siyaset editörüne Kurultay’ı şu şekilde değerlendirdi:
 
“Güzel bir kongre oldu. Delegenin katılımı oldukça yüksekti. Çok demokratik bir süreç oldu. Herkes kendi adaylığını tanıdı, delegelerden oy istedi. Bence çok güzel bir başlangıç oldu. Sonuç olarak Mersin’den iki tane Genel İdare Kurulu üyesi oldu. 
 
Mersin açısından da son derece olumlu. Önümüzdeki dönemde partimizin yapılanmasında bu Kurultay’ın önemli katkısı olacaktır. 
 
Gençler, kadınlar var. Çok ciddi bir sayıda kadın adayımız vardı. Kadın adaylarımızın kotanın dışında da Genel İdare Kurulu’na girebildiğini gördük. Anlamlı ve güzel bir kongreyi yapmayı başardık diye düşünüyorum.”
1000
icon
Hasan Seyrek 8 Ağustos 2019 18:22

Sayın milletvekilim ben listede Mersinli 3 kişi gördüm, kendinizimi saymıyorsunuz, yoksa unuttuğunuz birisimi var. Lütfen listeyi bir kontrol edip, düzeltebilirmisiniz.

0 0 Cevap Yaz
Ergün Polat 4 Ağustos 2019 20:57

Kongrede,herkesin kucaklandığı bu DEMOKRASİ ŞÖLENİNİN,Limi lime İllerimize yansıması dileğiyle,can-ı gönülden uyğraş veren siz ve emeği geçen herkese başarılar diliyorum...Başarınız DAİM olsun,İNŞALLÂH....

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR