Ak Parti

Gültak, 7 - 24 vatandaşla

Akdeniz Belediyesi, dün sitemizde yayınlanan “Akdeniz’de vatandaş belediyeden dertli!” haberimize yanıt verdi.

Gültak, 7 - 24 vatandaşla

16 Mayıs 2019 09:55
-A

+A

 
 
Akdeniz Belediyesi ile ilgili yaptığımız; “Akdeniz’de vatandaş belediyeden dertli!” haberimize Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Tuncay Karakaş’tan yanıt geldi. Karakaş’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle:
“Mersin Siyaset Haber Sitesi Yönetimine, Akdeniz Belediye Başkanımız Sn. M. Mustafa Gültak 7 - 24 vatandaşlarımızla görüşme halindedir. Gündüz mesai saatlerini de aşan şekilde vatandaşlarımızı başkanlık makamında kabul etmekte, sorun ve taleplerini dinlemekte ve çözümü noktasında ilgili birimlere gerekli talimatları vermektedir. Akşam saatlerinde, Mübarek Ramazan-ı Şerıf nedeniyle 13 mahallemizde kurduğumuz ve günlük 6.000 vatandaşımıza ulaştığımız iftar çadırlarında vatandaşlarımızla birlikte iftar açan Belediye Başkanımız Sn. Muhammed Mustafa Gültak, teravih sonrası da mahalle ve taziye ziyaretleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca Belediye Başkanımız Çarşamba günleri de, başlattığı HALK GÜNÜ uygulaması çerçevesinde vatandaşlarımızla randevusuz olarak görüşmektedir. Ayrıca Özel Kalem Müdürümüz, Başkan Sekreterliğimiz ve Başkan Yardımcılarımızda vatandaşlarımızı randevusuz olarak kabul etmekte, vatandaşlarımıza sorunlarının çözümü noktasında yardımcı olmaktadırlar. Belediyemizin halka daha yakın olmak gayreti çerçevesinde belediyemiz girişinde bulunan arama noktası kaldırılmıştır. Son olarak belediyemizin hemen giriş kapısında 5 personelimizden oluşan çözüm masası görevlilerimizde vatandaşlarımızı karşılamakta ve ilgili birimlere bizzat yönlendirmektedir.
Eksik bilgi ve yanlış anlaşılmalardan kaynaklandığına inandığım haberinizle ilgili olarak, bu bilgileri dikkatinize sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim."

Anahtar Kelimeler : Gültak, 7 - 24 vatandaşla,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku