Gülnar Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor

Mersin 22 Haziran 2020 18:10
Videoyu Aç Gülnar Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor
A
a

Gülnar Belediyesi yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında ilçe genelinde, parke taşı, beton büz döşeme, genişletme, tesviye, şarampol açma ve stabilize yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu kapsamda ekipler, çalışmalarına Yassıbağ mahallesinde stabilize yol yapımıyla devam etti. Bozulan yolda malzemeli serme sıkıştırma çalışması yapan ekipler, genişletme ve şarampol açma çalışmaları da gerçekleştirdi. 

Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada; “Merkez ve kırsal ayırımı yapmadan vatandaşların yaşam standartlarının yükselmesi için çalıştıklarını söyledi.

Başkan ÜNÜVAR; “Yol çalışmalarımız tüm bölgelerde hızlı bir şekilde devam ediyor, Ekiplerimiz yol bakım onarım çalışmalarımız kapsamında Yassıbağ Mahallemizde stabilize malzeme serme sıkıştırma, yol bakım çalışmaları yaptı. Çalışmalarımızla üreticilerimizin ve mahalle sakinlerimizin daha rahat bir nefes almasını sağlıyoruz. İlçe genelinde yol yapım, onarım ve kilitli parke yapımı olarak gerçekten önemli bir yol kat ettik. Yaptığımız hizmetler inşallah şimdi olduğu gibi sürekli bir şekilde devam edecektir, Her insanımıza hizmet götürme gayreti içindeyiz.  Gülnar Belediyesi olarak çalışmalarımız program dahilinde son hızıyla devam edecek “dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR