Gülnar Belediyesi Yol Bakım Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

Mersin 22 Aralık 2020 16:06
Videoyu Aç Gülnar Belediyesi Yol Bakım Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor
A
a
Gülnar Belediyesi rahat ulaşım sağlamak için daha önce de genişletme çalışması yaptığı Üçoluk Mahallesi Cevizli Sokak yolunda stabilize yol yapım çalışmaları gerçekleştiriyor. Ayrıca ekipler tarafından  yoğun yağışlarda oluşabilecek su baskınlarına karşı belirlenen bölgelere büz döşeme çalışmaları da gerçekleştiriliyor. Üçoluk Mahallesinde yapılan stabilize yol yapım çalışmaları neticesinde bölgede rahat ulaşım sağlanacak.
Vatandaşların rahat ulaşım ve yol güvenliğini sağlamak  amacıyla çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR; “ Gülnar Belediyesi olarak ilçemizin her noktasında çalışmalar gerçekleştirmek için yoğun çaba gösteriyoruz. Hem bizim tespitlerimiz hem de halkımızdan gelen talepler doğrultusunda ilçemizde ihtiyaç duyulan yolların bakım ve onarımını yapıyoruz. Bu kapsamda Üçoluk Mahallemizde de daha önce genişletmesini yaptığımız yolda stabilize yol yapım çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. Ayrıca mahallemizde kış ayında oluşabilecek su baskınlarına karşı ihtiyaç duyulan bölgelere de büz döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Gülnar halkını daha iyi ve güzel bir ilçeye kavuşturmak için Çalışmalarımız belirlenen program çerçevesinde tüm hızıyla devam edecektir” dedi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Meclis Üyemiz Abdullah KOCADAĞ; “ Yapılan tüm çalışmalar Gülnar halkımız için. Mahallemizde devam eden bu çalışmalar için mahalle halkımız adına Belediye Başkanımız Alpaslan ÜNÜVAR’a teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız son hızıyla devam edecektir”dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR