Mersin

Gülmira’dan 10 Kasım mesajı

Gülmira Uluslararası Çiçekçilik Sahibi Osman Bildikarı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetlerini sonsuza kadar yaşatacaklarını söyledi.

Gülmira’dan 10 Kasım mesajı

8 Kasım 2018 19:08
-A

+A


Gülmira Uluslararası Çiçekçilik Sahibi Osman Bildikarı, 10 Kasım 1938’de hayata gözlerini yuman Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 80. yılında yayınladığı mesajla andı.
Bildikarı, Atatürk’ün hayatı boyunca umutsuzluğa, yılgınlığa düşmeyerek, imkansızlıklara boyun eğmeyerek, silah arkadaşları ile birlikte İstiklal Harbi'ni kazanarak Asil Türk Milletinin yeniden ve daha güçlü, daha saygın bir şekilde tarih sahnesine çıkmasını sağladığını belirterek, "Türk Milletinin yeniden dirilişi olan ve her safhasında destansı kahramanlık ve fedakarlıklar sergilenen İstiklal Harbi, milletimizin kenetlenmesi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliği ile zafere ulaşmıştır. Bu zaferle, Türkiye Cumhuriyeti’ni binlerce yıllık zengin tarihi birikimimiz üzerine inşa eden, dahi asker ve büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü; ebediyete intikalinin 80. yıl dönümünde milletçe; saygı, minnet ve özlemle anıyoruz" ifadelerini kullandı.
Anahtar Kelimeler : Gülmira’dan 10 Kasım mesajı,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 610 Oy (%29)

  • HAYIR : 716 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 763 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku