GÜLER:HALK ERDOĞAN'A GÜVENMİYOR!

Gündem 25 Aralık 2021 13:05
Videoyu Aç GÜLER:HALK ERDOĞAN'A GÜVENMİYOR!
A
a

Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün bir TV kanalının canlı yayınında gerçekleştirdiği yeni ekonomik kalkınma planı ile ilgili konuşmasını değerlendirdi. Güler:"Halk artık Erdoğan'a güvenmiyor."dedi.

"OTORİTESİ BİTTİ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, halka yönelttiği "ekonomik kalkınma planıyla ilgili neden kendinize güvenmiyorsunuz" sorusuyla ilgili iddialı açıklamalarda bulunan Nazir Güler, artık halkın nezdinde Erdoğan'ın bir otoritesinin kalmadığını belirterek;" Çok şaibeli olay var. Halk bunları görüyor. Dolar alınması, satılması, bürokratların lüks içinde yaşaması, yağ, ekmek kuyrukları, market,akaryakıt zamları bu liste uzar gider. Halkı pislikten arındırdım diyen Erdoğan, Türkiye'yi tekrardan eski günlerine geri götürdü hatta daha da beterini yaşattı."dedi. 

"ERDOĞAN HALKIN AKLIYLA ALAY EDİYOR"

Yeni ekonomik planla ilgili de konuşan Güler:" Bu plan 1970'lerde uygulandı. O dönemin şahitleri hâlâ aramızda. Onlar ne kadar kötü bir sistem olduğunu anlatsınlar. Resmen zengini doyuran, daha da vergi batağına batmamızı sağlayan, faize iten bir sistem. Halkın önüne bunu sunmak alın bir şey başardım demek çok yanlış. Bu kandırmaca, halkın aklıyla alay etme gibi bir şey. Halk bunların hepsini elbette görüyor. Halk artık Erdoğan'a güvenmiyor. İlk seçimde de gereken cevabı sandıkta verecek."ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR