Güler, “Jandarma Teşkilatımızın 182. Kuruluş Yıldönümünü Kutluyorum”

Gündem 15 Haziran 2021 14:06
Videoyu Aç Güler, “Jandarma Teşkilatımızın 182. Kuruluş Yıldönümünü Kutluyorum”
A
a
Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, Jandarma Teşkilatı’nın 182. kuruluş yıldönümü münasebeti ile bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Güler, mesajında, "Bugün, toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanmasında büyük bir özveri ile görev yapan Jandarma Teşkilatı'nın 182. kuruluş yıl dönümünü gururla kutlamaktayız.
        Kurulduğu günden bu yana, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakâr mensuplarıyla halkımızın mutluluğu için gece-gündüz demeden cansiperane çalışarak onurlu bir görevi ifa eden Jandarma Teşkilatı mensuplarımızın, bu özverili çalışmaları sayesinde toplum olarak huzur ve güven içindeyiz.
        Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Jandarma Teşkilatı; eğitimi, sahip olduğu modern donanımı yanında yüreğinde vatan sevgisi ve görev anlayışıyla, hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere bağlılığıyla dosta güven, düşmana korku salmaya devam etmektedir.
        Bu duygu ve düşüncelerle, Jandarma Teşkilatımızın 182. kuruluş yıldönümünü kutluyor, görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum. Halen görevde bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR