GENEL BAŞKAN DANIŞMANI KÖSE, KADIN KOOPERATİFİ TEMSİLCİLERİYLE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP 15 Aralık 2020 15:53
Videoyu Aç GENEL BAŞKAN DANIŞMANI KÖSE, KADIN KOOPERATİFİ TEMSİLCİLERİYLE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, video konferans yöntemiyle, Kadın Kooperatifi İl Temsilcileriyle bir araya gelerek, gündemi değerlendirdi.
 Türkiye’nin farklı bölgelerinde Kadın Kooperatiflerini ziyaret ederek, üretim ve dayanışma noktasında fikir alışverişi yapan CHP Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, COVİD – 19 ile beraber çalışmalarına internet üzerinden devam etmeye başladı. Son olarak Türkiye’nin farklı illerinden Kadın Kooperatifi İl Temsilcileriyle, video konferans düzenleyen Köse, kooperatifler üzerinden gündem değerlendirmesi yaptı. 
VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE BİR ARAYA GELDİLER
 Toplantıyı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Genel Başkan Danışmanı Köse, “Kadın Kooperatifleri İl temsilcilerimizle video konferans yöntemiyle bir araya geldik. Kooperatiflerin dününü bugününü, geleceğini ve pandemi sürecinde kooperatiflerin, kadınlarımızın yaşadıkları sorunları konuştuk. Üreten ve ürettiğini hakça, adilce paylaşan bir memleket hayaline ulaşmamızda kooperatifler önemli yer tutuyor. Kooperatifçiliği yaşatıp, sürdürülebilir kılarsak; ülkemizin kalkınmasında, ekonomik zorlukların aşılmasında, istihdam sıkıntılarının çözümünde önemli bir aşama kaydedeceğiz. Kooperatif varsa kalkınma var, gelir adaleti var! Kooperatifle kadın emeği, üretici kadın modeli ve kadınlar arasındaki birliktelik güç kazanacak. Kadınların eşit ve mutlu yaşadığı bir ülkeyi hep birlikte kuracağız. Çünkü kadınlar var ve kadınlar her yerde…” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR