Gençlik Kolları Başkanı Aslan, Berat Kandilini Kutladı

Gelecek Partisi 27 Mart 2021 15:03
Videoyu Aç Gençlik Kolları Başkanı Aslan, Berat Kandilini Kutladı
A
a
Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alpaslan Ziya Aslan, Berat Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 
Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alpaslan Ziya Aslan mesajında: "Berat kelimesi, kurtulmak, beri olmak, suçlu olmamak anlamına gelir. Ramazan ayının müjdecisi olan bu gecede yapılan dualar geri çevrilmez biz Müslümanlar bu gece daha çok dua edelim. Dünya’nın ve ülkemizin başında bulunan her türlü belanın defi için gönülden inanalım.

İnşallah bu gecenin hürmetine bu kötü günleri en kısa zamanda geride bırakırız. Kutsal geceler bizleri birbirimize kenetlemeli, manevi duygularımızın gelişmesini sağlamalı, ülke olarak, İslam alemi olarak hep beraber birlik beraberlik içerisinde olmalıyız. 
Yaratılanı Yaratandan ötürü sevebilmenin en çok anlam kazandığı bu geceyi fırsat bilelim. 

Kandiller maneviyatıyla gönüllerimizi aydınlatır, zihinlerimizi temizler, nefsimizin yanıltıcı arzu ve isteklerinden bizleri uzaklaştırırlar. Bu duygularla Ankaralılar başta olmak üzere İslam aleminin mübarek Berat Kandil’ini kutluyorum. Tüm insanlığa sağlık, huzur, barış, birlik, beraberlik, bolluk, bereket getirmesini ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR