Gündem

GENÇLERDEN CHP’YE KATILIM

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz İlçe Teşkilatı’nda yeni üye kayıtları sürüyor. Son olarak Civan Yaylası Mahallesi’nden bir gurup genç, ilçe teşkilatına gelerek Başkan Ünal Uyar’a üye başvurusunda bulundu.

GENÇLERDEN CHP’YE KATILIM

10 Eylül 2019 22:45
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılımlar akın akın devam ediyor. Her geçen gün yeni üye yapısı ile gücüne güç katan CHP’de son olarak Civan Yayla Mahallesi’nden bir gurup genç ilçe teşkilatına gelerek Başkan Ünal Uyar’a üye başvurusunda bulundu. Gençlere parti rozetini takan Başkan Uyar, geleceğin gençlerin ve yeni nesilin elleri üzerinde yükseleceğine inancının tam olduğunu belirterek, “Biz hem ülkemizin hem de partimizin geleceği olarak gençleri görüyoruz ve onlara güveniyoruz. Bu bağlamda genç fikirlerin ve yeni nesilin partimize üye olmasını çok önemsiyoruz. Bugün Civanyayla mahallemizin gençleri bize başvurarak partimize üye oldular. Kendilerine genel başkanım ve şahsım adına hoş geldiniz diyorum” dedi.
 
GENÇLERE GENÇLİĞE HİTABEYİ HATIRLATTI

CHP Akdeniz ilçe Başkanı Ünal Uyar, gençlerin partiye katılım töreninde, Mustafa Kemal Atatürk gençlere verdiği değeri de hatırlatarak, "Büyük Önder Mustafa Kemal atatürk’ün Ey Türk Gençliği diye seslendiği gençliğe hitabede; kurduğu Türkiye Cumhuriyetini ve devrimlerini Türk Gençliğine yani sizlere emanet etmiş ve bu emanete her koşulda sahip çıkmanızı istemiştir. Sevgili gençler lütfen ara ara gençliğe hitabeyi tekrar tekrar okuyalım ve bu sorumluluğu yerine getirelim. Büyük Atatürk'ün sizlerden beklentilerini ve sorumluluğumuzu hatırlayalım" dedi.
Anahtar Kelimeler : GENÇLERDEN CHP’YE KATILIM,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku