GELECEK PARTİSİ TİCARET POLİTİKALARI BAŞKAN YARDIMCISI ÖCMENLER: -“GELECEK İÇİN, TÜRKİYE İÇİN HAZIRIZ”

Gelecek Partisi 12 Aralık 2020 17:35
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ TİCARET POLİTİKALARI BAŞKAN YARDIMCISI ÖCMENLER: -“GELECEK İÇİN, TÜRKİYE İÇİN HAZIRIZ”
A
a
Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Ticaret Politikaları Başkan Yardımcısı Gizem Satıoğlu Öcmenler, Partisi’nin kuruluş yıl dönümü vesilesiyle yayınladığı mesajda, “Bu kadar çok işi 1 sene gibi kısa bir sürede başardık. Gelecek için, Türkiye için hazırız” dedi.
 Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde 12 Aralık 2019 tarihinde kurulan Gelecek Partisi’nde yıl dönümü heyecanı yaşanıyor. Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Ticaret Politikaları Başkan Yardımcısı Gizem Satıoğlu Öcmenler, Parti’nin kuruluş yıl dönümünü yayınladığı mesajla kutladı. Öcmenler mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Kurucu Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde çıktığımız yolda, vatandaşlarımızla, milletimizle iç içe 1 seneyi geride bıraktık. Bu yolda önümüze engeller çıkarıldı, zorluklarla karşılaştık ancak büyük mücadelemiz ile Türkiye siyasetinin önemli bir konumuna geldik. Anadolu’nun tüm renklerini partimiz çatısı altında birleştirmeyi, uyum ve barış içerisinde bir yapılanmayı başardık. Ülkenin farklı noktalarında gerçekleştirdiğimiz teşkilatlanma çalışmaları ile her an yapılabilecek bir seçime hazır hale geldik. Bu kadar çok işi 1 sene gibi kısa bir sürede başardık. Gelecek için, Türkiye için hazırız. İlerleyen zamanlarda da vatandaşlarımızla birlik ve uyum içerisinde, onların sorunlarından, isteklerinden haberdar olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. ‘Geleceğin Türkiye’sini inşa etmek için yılmadan, yorulmadan ilerleyeceğiz. Bu noktada teşkilatlarına olan inancı ve desteği için Sn. Genel Başkanımıza ve Gelecek Partisinin bugüne gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Parti’mizin kuruluş yıl dönümünü kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR