GELECEK PARTİSİ’NDE PARTİ İÇİ EĞİTİM

Mersin 20 Şubat 2021 13:51
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ’NDE PARTİ İÇİ EĞİTİM
A
a
BAŞKAN KARIŞ: “HAKKIMIZI KORUMAK ADINA ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ”
Gelecek Partisi Parti İçi Eğitim Başkanlığı, Sandık Esaslı Çalışma (SEÇ) programları kapsamında sandık ve seçim prosedürlerine ilişkin eğitimlerine durmaksızın devam ediyor.
Gelecek Partisi’nin Mersin’de düzenlediği parti içi eğitime Genel Başkan Yardımcıları Kerim Rota ve Mehmet Ali Pulcu’nun yanı sıra Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Hüseyin Tuluk da katılım göstererek seçim ve sandık süreçleriyle ilgili partilerinin Mersin teşkilatını ve üyelerine bilgiler verdi.
Parti içi eğitimle ilgili Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Genel Başkan Yardımcıları ile Seçim İşleri Başkan Yardımcısına teşekkür ederek sandığın önemini vurguladı. Başkan Karış, “Mersin’de partimizi hem en iyi şekilde temsil etmek hem de hakkımızı sonuna kadar korumak adına teşkilat olarak ellerinden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu. Başkan Karış ayrıca, “Genel merkezimizden katılım sağlayan genel başkan yardımcılarımız ile yaptığımız seminere katkıda bulunan herkesin emeğine sağlık dileklerimle beraber seminere ev sahipliği yapan Yenişehir İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Barış Topçu ya ayrıca teşekkür ederiz.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR