GELECEK PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BİNASINI MÜJDEYLE AÇTI

Gündem 21 Nisan 2021 20:57
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BİNASINI MÜJDEYLE AÇTI
A
a
Mersin’de çalışmalarına hızla devam eden Gelecek Partisi, Mezitli İlçe Başkanlık binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan İl Başkanı Hamit Karış, Tarsus İlçe Başkanlığı görevine Mahmut Eskidemir’in atandığının müjdesini de verdi.
Gelecek Partisi Mersin İl Teşkilatı, çalışmalarına Mezitli İlçe Başkanlık binasını açarak devam etti. İl Başkanı Hamit Karış, İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanları ve partililerin katıldığı açılışta pandemi kuralları gereği davetliler haricinde kimsenin katılmasına izin verilmedi.
“HALKTAN UZAKLAŞAN MEVCUT YÖNETİMLER KORKU SALMAKTAN ÖTEYE GİDEMEMEKTEDİR”
Açılışta konuşan İl Başkanı Hamit Karış ise hükümete mesaj vererek, yanlış politikaların baskı yarattığını ve inşaların konuşmaktan, seçimlerini dile getirmekten korkmaya başladığını belirterek, “Hepimizin derinden hissettiği gibi zor günlerden geçiyoruz. Halkımız geleceklerinden, geçimlerinden korkar oldu. İnsanlarımız fikirlerini, seçimlerini özgürce söylemekten korkar hale geldiler. Halkın huzur ve refahını sağlaması gereken hükümet, bütün devlet mekanizmalarını kendi lehine düzenleyip halkın güven duygusunu derinden sarmıştır. Halkı anlamayan, halktan uzaklaşan mevcut yönetimler korku salmaktan öteye gidememektedir. Elbette ülkemiz ve halkımızın içinde bulunduğu bu sıkıntılara seyirci kalamazdık ve kalmadık da. Bizler ‘Gelecek’ kadroları olarak halkının, mazlumun yanında durmaya ant içtik. Genel Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde çıktığımız bu yolda, insanın insanca yaşadığı yeni bir düzen için geldik. İnsanca, adilce özgürce yaşamak için, birlik ve beraberlik için kardeşlik için hep beraber ‘Geleceğe’ diyorum” dedi.
TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞI ATAMASI YAPILDI
 Açılışta konuşan İl Başkanı Karış, “müjde” olarak da bir duyuru yaptı. İl Yönetimi ve partililer huzurunda yeni gelişmeyi aktaran Başkan Karış, Tarsus İlçe Başkanlığı görevine Mahmut Eskidemir’in atandığını açıkladı. Törende Başka Karış, yeni İlçe Başkanı Eskidemir’in rozetini takarak, belgesini de takdim etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR