GELECEK PARTİSİ MERSİN SİYASİ İŞLER BAŞKANI HAKAN ALACA’NIN 10 KASIM MESAJI

Mersin 10 Kasım 2020 00:49
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ MERSİN SİYASİ İŞLER BAŞKANI HAKAN ALACA’NIN 10 KASIM MESAJI
A
a
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 82’nci ölüm yıl dönümü için, Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca, anma mesajı yayınladı.
 Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 10 Kasım 1938  Perşembe günü saat sabah 09.05’te hayata veda etti. Atatürk’ün vefatının 82’nci yılı için Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca anma mesajı yayınladı. Alaca mesajında:
“10 Kasım, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal ettiği ve toprakla bütünleştiği gündür.  Her ne kadar onun vücudu toprak olsa da fikirleri ve eserleri ilelebet yaşayacaktır, biz de bugün onun yaşayan en büyük eseri Cumhuriyetin mensupları olarak eserlerine, düşüncelerine ve Cumhuriyeti’ne sahip çıkacağız. Yarınlar için şüphesi olmayan çocuklar yetiştirecek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir yaşam biçimi olarak gösterdiği bilim ve eğitimi ileriye taşıyacağız. Bu düşüncelerle bedenen aramızdan ayrılışının 82’nci yılında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet, şükran ve rahmetle anıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR