GELECEK PARTİSİ MERSİN İL ÖRGÜTÜ, YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Gelecek Partisi 26 Ekim 2020 16:39
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ MERSİN İL ÖRGÜTÜ, YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ
A
a

GELECEK PARTİSİ MERSİN İL ÖRGÜTÜ, YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Mersin’in sorunlarını tartışmak ve ilçelerde atılacak adımları konuşmak üzere, Gelecek Partisi Mersin İl Örgütü, yemekte bir araya geldi.
 Mersin genelinde çalışmalarına devam eden Gelecek Partisi, son gelişmeleri değerlendirmek üzere yemekte bir araya geldi. Programa Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu ve ilçe yöneticileri katıldı. Yemekte, Mersin’in sorunları üzerine fikir alışverişi yapıldı. Mersin kongresinde Kurucu Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından dile getirilen, partiye üye toplama konusunda yapılacaklar istişare edildi. Birliktelikle ilgili detaylı bilgiyi İl Başkanı Karış verdi.

“MERSİN GELECEK PARTİSİ’NİN KALESİ OLACAK”
Mersin’de yapılacak çalışmaların ilerleyen zamanlarda karşılığını vereceğini dile getiren Başkan Karış, “Akşam yemeğinde, Akdeniz ilçe Yöneticimiz ve Akdeniz İlçe sakinimiz Salih Yeşil ve diğer ilçe yöneticilerimiz ile mahalle sakinleriyle ilgili istişarelerde bulunduk. Mersin’de atacağımız adımlar üzerine konuştuk. İlçelerde devam eden örgütlenme çalışmalarına değindik. Gelecek Partisi Mersin İl Örgütü olarak verimli bir toplantı gerçekleşirdik. Partimize üye yapacağımız üye alımları konusunda yapılması gerekenleri değerlendirdik. İlerleyen zamanlarda çalışmalarımızın karşılığını alacağız. Mersin Gelecek Partisi’nin Kalesi olacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR