Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Karış'tan 10 Kasım Mesajı

Mersin 10 Kasım 2020 00:45
Videoyu Aç Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Karış'tan 10 Kasım Mesajı
A
a
ATATÜRK İLHAM KAYNAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinden sonra bile ilham kaynağı olduğunu vurgulayarak, "Milletimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çağdaş Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma idealine tek yürek halinde sahip çıkacak " dedi.
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 82'nci yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Kurtuluş Mücadelesi ile Türk Milleti'nin bağımsızlığına kavuştuğunu vurgulayan Başkan Karış, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün en büyük idealinin Türkiye'yi müreffeh bir ülke olarak muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak olduğuna vurgu yaparak şunları söyledi:  
"Milletimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çağdaş Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma idealine tek yürek halinde sahip çıkacak ve Türkiye Cumhuriyeti milletimizin azim ve kararlılığı ile sonsuza kadar yaşayacaktır. Bu düşüncelerle büyük devlet adamı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete uğurladığımız bu günde saygı, şükranla anıyorum."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR