GELECEK PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI KARIŞ: "HALKIN VE ESNAFIN SESİ OLMAYA GELİYORUZ"

Mersin 23 Aralık 2020 13:23
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI KARIŞ: "HALKIN VE ESNAFIN SESİ OLMAYA GELİYORUZ"
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Gürler ve Mezitli İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursel Badem Kural, Mezitli Mahallesi Muhtarı ve esnafı ziyaret etti.
Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Gürler ve Mezitli İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursel Badem Kural ile , Mezitli'deki esnafı ziyaret eden Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, esnafın pandemi sürecindeki sıkıntıları dinleyip gerekli yerlere bu sorunları ileteceklerini belirtti.
"HEP BERABER SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNÜ BULACAĞIZ"
Konuyla ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış;" Bizler esnafın ve halkın sesi olmak istiyoruz. Ne düşünüyorlarsa , ne istiyorlarsa özgürce dile getirmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Esnafımız ve vatandaşlarımız bizleri görünce zaten yaşadıkları sıkıntıları dile getiriyor ve onların sesi olmamızı istiyor. Özellikle pandemi döneminde yaşananlar herkesi derinden etkiledi .Vatandaş ne yapacağını , esnaf nasıl siftah edeceğini kara kara düşünür oldu. Esnafımız ve vatandaşımız gelir dağılımında adalet istiyor.  Bu sorunları ve sıkıntıları gerekli merciilere ulaştıracağımıza dair esnafımıza söz verdik ve yapacağız da. Hep beraber birbirimize destek verip bu sorunların çözümünü bulacağız." dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR