GELECEK PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI HAMİT KARIŞ: -“SEÇİME HAZIRIZ”

Gelecek Partisi 11 Aralık 2020 15:58
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI HAMİT KARIŞ: -“SEÇİME HAZIRIZ”
A
a
Gelecek Partisi’nin 1. kuruluş yıl dönümü için kutlama mesajı yayınlayan Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, “Büyük zorluklara göğüs gererek bu günlere geldik ve seçime hazırız” dedi.
 Türkiye Cumhuriyet’inin 26. Dönem Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde 12 Aralık 2019’da kurulan Gelecek Partisi, 1. kuruluş yıl dönümünü kutluyor.  Bu kapsamda Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, bir kutlama mesajı yayınladı. Karış mesajında:
“Ülkemizi geleceğe taşımak adına Kurucu Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde çıktığımız bu yolda, 1 seneyi geride bıraktık. Bugüne kadar her çalışmamızı vatandaşlarımızla iç içe, onların düşüncelerine ve isteklerine vakıf olarak gerçekleştirdik. Bu noktada il teşkilatımıza emek veren tüm yol arkadaşlarıma emekleri için minnetle teşekkür ediyorum. Birlik ve uyum içerisindeki mücadelemiz ve azmimizle, büyük zorluklara göğüs gererek bu günlere geldik ve seçime hazırız. ‘Geleceğin Türkiye’sini inşa etmek adına mücadeleye devam edeceğiz. Partimizin 1. yılı Mersin’imize ve ülkemize hayırlı olmasını diler ve kuruluş yıl dönümümüzü kutlarım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR