GELECEK PARTİSİ İZMİR'DEN VATANDAŞA DESTEK

Gelecek Partisi 5 Aralık 2020 20:55
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ İZMİR'DEN VATANDAŞA DESTEK
A
a
Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığı, Covid-19 sebebiyle işini kaybeden, çalışamayan vatandaşlar için erzak kolisi dağıttı.
Dünyayı saran Covid-19 salgını, Türkiye'de de etkisini ilk zamanlardan daha çok gösterdi ve kısıtlamalar, işyeri kapanmaları tekrar başladı. Salgın sebebiyle işlerini kaybeden, işyerleri kapanan, iş bulamayan vatandaşlarımız için Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığı yardım kolileri hazırladı.
İL BAŞKANI İŞÇİLİK: SÜREÇ İYİ YÖNETİLEMİYOR 
Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Cüneyt İşçilk; " Salgının ülkemizde görülmesinden bu yana maalesef ki süreç iyi yönetilememiş ve hala da yönetilemiyor durumdadır. Hem salgın sebebiyle vaka sayısı çoğalmış, hem de bir çok insan işsiz kalmıştır. Zaten ülkemizde işsizlik oranlarının yüksek olması salgın ile birlikte daha çok insanın işsiz kalmasıyla artmıştır. Bugünler de vatandaşımızın yanında olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hazırladığımız erzak kolileriyle destek olmaya çalışıyoruz. Bir an önce salgının bitmesini ve işini kaybeden vatandaşlarımızın işlerine geri dönmelerini temenni ediyorum." dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR